سبد خرید

مجموع : 0 تومان

ارسال سفارشات در سراسر ایران از روش‌های زیر صورت می‌گیرد:

تحویل سفارش در تهران:

این روش ارسال تنها مخصوص مناطق 22 گانه‌ی شهر تهران می‌باشد. در این روش ارسال، بسته‌های سفارش حداکثر طی 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش، در محل آدرس ثبت شده در هنگام ثبت سفارش، تحویل داده خواهند شد. در صورت درخواست مشتری بسته‌های سفارش درب واحد تحویل داده می‌شود. قبل از ارسال سفارش، تماسی از سمت همکاران داخل شرکت جهت هماهنگی تحویل سفارش گرفته می‌شود که در صورت عدم پاسخگویی از طرف مشتری، ارسال سفارش به نتیجه‌ی تماس روز بعد موکول خواهد شد. هزینه‌ی ارسال سفارش متناسب با منطقه ذکر شده در آدرس مشتری در فاکتور محاسبه شده و به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد. لذا هیچگونه هزینه‌ای به هنگام تحویل سفارش از مشتری دریافت نخواهد شد.

باربری:

کرایه‌ی باربری بر اساس تعداد کارتن بوده و نرخ کرایه‌ی باربری‌ها با هم متفاوت است. این کرایه در هنگام تحویل مرسوله از مشتری اخذ خواهد شد. لطفاً برای اطلاع از کرایه‌ی حمل از دفتر باربری در تهران تا دفتر باربری در شهر خود، با بنگاه‌های باربری تماس حاصل فرمایید. هزینه‌ی ارسال مرسوله‌ی شما از «مرکز پخش فینال تا دفتر باربری انتخابی در تهران» تا وزن 30 کیلوگرم، 3900 تومان و برای مرسوله‌های بیش از 30 کیلوگرم، به ازای هر کیلوگرم اضافه 70 تومان محاسبه می‌گردد (به طور مثال هزینه‌ی ارسال از مرکزپخش فینال تا دفتر باربری در تهران برای مرسوله‌ای با وزن 90 کیلوگرم، 8500 تومان خواهد شد). پس از تحویل مرسوله به بنگاه‌های باربری، بارنامه‌ای صادر خواهد شد که شماره‌ی این بارنامه در حساب کاربری مشتری درج می‌شود. معمولاً تحویل مرسوله، با توجه به مسافت تهران تا شهر مورد نظر بین یک الی پنج روز به طول می‌انجامد.هنگام تحویل بسته از باربری در صورت مشاهده خرابی و یا بازشدن بسته از تحویل آن خودداری فرمایید.

پست کالارسان

در این روش ارسال، بسته‌های سفارش در ساعت 13 هر روز به شرکت پست تحویل داده شده و حداکثر طی 2 روز کاری، در محل آدرس ثبت شده در هنگام ثبت سفارش تحویل داده خواهند شد. شماره رسید پستی، درحساب کاربری مشتری ثبت می شودد که از طریق این شماره امکان پیگیری وضعیت بسته‌های سفارش در سایت شرکت پست وجود خواهد داشت. هزینه‌ی ارسال سفارش متناسب با وزن محصولات خریداری شده در فاکتور محاسبه شده و به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد.هنگام تحویل بسته از پست در صورت مشاهده خرابی و یا بازشدن بسته از تحویل آن خودداری فرمایید.

پست سفارشی:

در این روش ارسال، بسته‌های سفارش در ساعت 13 هر روز به شرکت پست تحویل داده شده و در محل آدرس ثبت شده در هنگام ثبت سفارش تحویل داده خواهند شد. مدت زمان دریافت بسته‌ها در پست سفارشی طولانی‌تر از پست پیشتاز بوده و این مدت زمان باتوجه به موقعیت جغرافیایی بین 7 تا 10 روز کاری متغیر می‌باشد. به دلیل نوع ارائه سرویس شرکت پست در این روش، سایت فینال در قبال مدت زمان ارسال بسته سفارش مسئولیتی ندارد.شماره رسید پستی، که در حساب کاربری مشتری ثبت خواهد شد که از طریق این شماره، امکان پیگیری وضعیت بسته‌های سفارش در سایت شرکت پست وجود خواهد داشت. هزینه‌ی ارسال سفارش متناسب با وزن محصولات خریداری شده در فاکتور محاسبه شده و به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد.هنگام تحویل بسته از پست در صورت مشاهده خرابی و یا بازشدن بسته از تحویل آن خودداری فرمایید.

 

تحویل درب انبار:

در این روش ارسال، مشتری می‌بایست جهت دریافت بسته‌های سفارش خود به مرکزپخش پیشگام واقع در «تهران، امیرآباد شمالی، نبش خیابان فکوری ، پلاک 1669، طبقه 3 ، واحد 7 » مراجعه نموده و با ارائه اصل و کپی کارت ملی برای اشخاص حقیقی و یا معرفی‌نامه سربرگدار و اصل کارت ملی نماینده‌ی معرفی شده، برای اشخاص حقوقی سفارش خود را دریافت نماید. جهت اطمینان از آماده بودن سفارش، با شماره‌ های شرکت تماسی جهت هماهنگی تحویل سفارش گرفته خواهد شد. لذا مشتری تا قبل از این تماس می‌بایست از مراجعه به مرکزپخش خودداری نماید. هزینه‌ی آماده‌سازی و بسته بندی نسبت به نحوه بسته بندی درخواستی شما در فاکتور محاسبه شده و به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد.

 

نحوه عودت کالا:

در صورت بروز خطای احتمالی در ارسال کالا از جانب پیشگام ، در صورتی که در شهرستان سکونت دارید کالا را از طریق پست به آدرس «تهران، امیرآباد شمالی، نبش خیابان فکوری ، پلاک 1669، طبقه 3 ، واحد 7 ، شرکت پیشگام با کدپستی ----------» ارسال نمایید و در تهران نیز از طریق پخش شرکت  کالای معیوب را به مرکز پخش پیشگام ارسال نمایید. کارشناسان پیشگام پس از بررسی، کالای صحیح را بدون هزینه اضافی برای شما مشتری عزیز ارسال خواهد شد