سبد خرید

مجموع : 0 تومان

کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی انجام میشود

قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد

·  استفاده از سایت فروشگاه مجازی پیشگام به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط فوق می باشد. 

·  به منظور امکان خرید آسان و سریع قیمتهای درج شده در سایت بروز می باشد اما ممکن است کالایی موجود نباشد لذا جهت اطمینان از موجودی کالا می توانید با فروشگاه تماس بگیرید. در صورتی که در بخش قیمت کالا نوشته شده باشد ( ناموجود ) این بدان معناست که این کالا به صورت موقت در فروشگاه ما موجود نیست و در آینده مجددا موجود خواهد شد. 

·  با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام الزامی می باشد لذا حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط فروشگاه مجازی پیشگام تضمین می گردد . 

·  پس از سفارش کالا از طریق سایت به منظور هماهنگی و تایید تلفنی با شما تماس گرفته خواهد شد و امکان لغو سفارش تا آن زمان امکان پذیر می باشد ، لذا پس از تایید تلفنی ، هزینه لغو ارسال کالا به عهده خریدار خواهد بود. 

·  فقط کالاهایی دارای ضمانت نامه می باشند که در قسمت مشخصات کالا وجود ضمانت نامه قید شده باشد. 

·  هزینه حمل محاسبه شده در هنگام خرید فقط تا درب منزل بوده و به منظور استفاده از خدمات ویژه می بایست هماهنگی های لازم صورت گیرد. 

·  تایید و امضای فاکتور فروش به منزله تحویل کالای سالم و مطابق با موارد توافق شده می باشد. 

·  پرداخت مبلغ سفارش در محل فقط بصورت وجه نقد (پول و یا چک پول ) قابل قبول است و از دریافت هرگونه وجه ضمانت (چک)معذوریم . 

·  دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با تلفن های ما  تماس حاصل نمایید 

 

امیدواریم تلاش ما در جهت آسایش ، اطمینان و رضایت شما موفق بوده باشد 

                   با تشکر 

            مدیریت فروشگاه مجازی پیشگام