سبد خرید

مجموع : 0 تومان
کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی انجام میشود

درباره پیشگام :

شرکت زیست فناوری پیشگام در سال 1388 به عنوان مجموعه ای دانش محور و با هدف فعالیت در حوزه بیولوژی مولکولی ، بیوتکنولوژی و ژنتیک تاسیس گردید . این شرکت در کنار فعالیت های تجاری ، همواره توجه ویژه ای به گسترش فعالیت های علمی ، تحقیقاتی و تولیدی داشته است. این امر امکان ارائه خدمات و محصولاتی برگرفته از آخرین یافته های علمی را در شرکت فراهم نموده است .

بعلاوه از طریق برقراری ارتباطات بین المللی گسترده و همکاری با متخصصین و شرکت های خارجی و همچنین حضور در نمایشگاه معتبر بین المللی ، دسترسی به دانش و فناوری روز دنیا و انتقال تکنولوژی به داخل ، برای شرکت میسر گردیده است.

در کنار بهره گیری از استانداردهای بین المللی در اتقا کیفیت خدمات و محصولات ، ارائه آنها در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه مقرون به صرفه نیز از دستاوردهای شرکت می باشد.

برخی از مهم ترین محصولات و خدماتی که توسط پیشگام عرضه می شوند شامل این موارد هستند:

  • محصولات :

کیت های استخراج DNA  و RNA ، مواد و بافرهای مورد استفاده در PCR و انواع آنزیم ها و همچنین انواع تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه های بیولوژی مولکولی توسط پیشگام عرضه می شوند.

از مهم ترین محصولاتی که شرکت در طراحی و تولید آنها نقش بسزایی داشته کیت KaryoGam Chromosome High Resolution برای بررسی های سیتوژنتیک و همینطور دستگاه PCR به نام GeneUP Mini Thermal Cycler و دستگاه Hot Block  به نام HeatUP Mini Dry Bath می باشند.

 

  • خدمات :

سنتز پرایمر و پروب ، تعیین توالی DNA با روش Sanger ، Fragment Analysis و همچنین تعیین توالی به شیوه جدید ( NGS ، Next Generation Sequencing ) Exome Sequencing ، از جمله مهمترین خدماتی هستند که توسط پیشگام عرضه می گردند.

ابداع NGS که تحول بزرگی در تکنولوژی تعیین توالی به شمار می آید ، بررسی علت و امکان تشخیص در سطح مولکولی را برای انواع بیماری های شناخده شده ژنتیکی و نیز انواع سرطان ها میسر ساخته است . برای انجام تعیین توالی از نوع NGS پیشگام با شرکت معتبر و شناخته شده BGI ، همکاری نزدیک داشته و نماینده انحصاری این شرکت در ایران است.